SZENTEGYHÁZA VÁROS, értesíti az érintett nyilvánosságot, hogy „Földgáz hálózat bővítése Homorod Fürdőn” cimű tervét, benyújtotta a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökséghez a környezetvédelmi beleegyezés elnyerése céljából.

A javasolt terv környezeti hatásával kapcsolatos információk beszerezhetőek a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökség székhelyén, Csíkszereda, Márton Áron utca 43 szám alatt, hétfőn-csütörtökön 8,00 – 16,30 óra között, pénteken 8,00 – 14,00 óra között, valamint Szentegyházi Polgármesteri Hivatalnál, munkanapokon 8,00-16,00 óra között.

Az érintettek észrevételeiket a környezetvédelmi szabályozás teljes időtartalma alatt nyújthatják be naponta a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökséghez.

Fax: 0266-310041;