Szentegyháza város helyi tanácsának 2015. október 5.-re összehívott rendkívüli havi ülése

Napirend - tervezet

1)Szentegyháza város közvagyoni leltárjának módosításáról szóló 139/433/S/2015-ös sz. határozat-tervezet.
Kezdeményező: RUS Sándor, Polgármester

2) „A Szentegyházai Polgármesteri Hivatal tetőszerkezeti felújítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló 139/438/S/2015-ös sz. határozat-tervezet.
Kezdeményező: RUS Sándor, Polgármester

3) „8 darab játszótér kialakítására, valamint felújítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló 139/415/S/2015-ös sz. határozat-tervezet.
Kezdeményező: RUS Sándor, Polgármester

4) „A Szentegyházai Egészségügyi Központ konyhájának kialakítására" vonatkozó beruházási projekt technikai-, gazdasági tervének és mutatóinak az elfogadásáról szóló 139/430/S/2015-ös sz. határozat-tervezet.

5) Különfélék

VENCZEL Attila, Jegyző